Laste koolitransport

Posted in Haridus ja kultuur

 

Valla koolibussi hommikused
väljumisajad: 

 

 

* Sandla - 7.30
* Rahniku küla tee - 7.32
* Hämmelepa - 7.33
* Pihtla kool - 7.38 
* Masa - 7.47 
* Kaali kool - 7.53 
* Haeska küla - 7.59 
* Mustla - 8.04
* Saue-Putla - 8.06 
* Liiva-Putla - 8.09
* Kaali kool - 8.12 

 

 

 bus

* Kuusiku - 7.30  
* Pihtla Sepa-Kopli - 7.31
* Pihtla Kool - 7.35
* Suure-Rootsi - 7.50
* Kärsa tee - 7.51
* Kailuka - 7.52
* Vanamõisa - 7.54
* Vanamõisa mägi - 7.55
* Sutu - 8.00
* Loona - 8.02
* Pihtla kool - 8.05

 

 * * * * * * * * * * 
Vastavalt vallavolikogu 30.04.2015 otsusele nr. 25 kompenseeritakse alates 1.septembrist 2015 kaardile kantud sõiduraha maksumusest: 

* üldhariduskoolide õpilastele alates 5.klassist 100% 
* linnas huvikoolides käijatele 50%

Pihtla valla õpilased, kes kasutavad ühistransporti ja soovivad selle kompenseerimist, peaksid endale ostma sularahapõhise kiipkaardi.

Esmase sularahapõhise kiipkaardi saamiseks tuleb pöörduda GoBus Saaremaa kontorisse Kuressaares Pihtla tee 20 
Esmase kaardi eest tuleb maksta 2 €, lisaks tuleb kaardile kanda soovitud summa sõiduraha. 
Edaspidi ei ole vaja kaardile lisaraha kandmiseks bussifirma kontorisse pöörduda, vaid seda saab teha internetis aadressil www.pilet.ee või bussijuht bussi paigaldatud aparaadi abil vastavalt reisija soovile 10 € kaupa. 

Sõidukompensatsiooni saamiseks tuleb vallavalitsusele esitada avaldus, millele on lisatud ostutšekk. 

Avaldus sõidukompensatsiooni saamiseks ( üldhariduskoolid )
Avaldus sõidukompensatsiooni saamiseks ( huvikoolid )
Avaldus kiipkaardi maksumuse ( 2 € ) kompenseerimiseks

Pihtla Vallavolikogu otsus - huvikoolides käivate laste transpordikulude kompenseerimine

 

 

Enim loetud artiklid